بلاگ

نکات مهم در انتخاب تیپ و استایل رسمی مردانه

صنعت مد در سالیان اخیر با پیشرفت عجیبی که داشته است توانسته تا تیپ و استایل های مختلفی را به افراد معرفی کند اما در زمینه تیپ رسمی مردانه صنعت مد کمتر دچار تغییرات به خصوص شده است.

در تیپ رسمی مردانه یک سری قوانین خاص وجود دارد که استفاده از آنها می تواند شما را در محافل رسمی مهمانی های رسمی و یا جلسات کاری به فردی خوش پوش و خوش استایل تبدیل کند.

برای اینکه شما بتوانید یک تیپ رسمی مردانه خوب را انتخاب کنید کافی است که ادامه مقاله را مطالعه کنید.

انتخاب کت و شلوار رسمی مردانه

تقریباً مهمترین اصل در تیپ رسمی مردانه کت و شلوار می باشد انتخاب کت و شلوار شیک مردانه می تواند شما را در داشتن یک تیپ رسمی خوب بسیار کمک کند.

راز اصلی انتخابی کت و شلوار خوب انتخاب سایز و اندازه درست کت و شلوار می باشد به طوری که کت باید بخوبی بر روی شانه های شما قرار گیرد.

در واقع مهمترین بخشی که باعث می‌شود که یک کت برای شما مناسب باشد همین بخش سرشانه ها می باشد کت های رسمی مردانه بر اساس مدل یقه دکمه و چاک پشت لباس انواع مختلفی می‌تواند داشته باشد اما شیک ترین نوع برای یک تیپ رسمی مردانه می‌تواند کت تیره دو دکمه با جزئیات کم و ظریف باشد.

خرید ساعت را فراموش نکنید

برخلاف تصور بسیاری از افراد ساعت می‌تواند تاثیر عجیب و غریبی بر روی مد و استایل شما داشته باشد وجود یک ساعت شیک و زیبا در استایل شما می تواند شما را به فردی منحصر به فرد و شیک پوش تبدیل کند.

برای خرید یک ساعت شیک باید به برندی که می‌خرید و همچنین نوع و زیبایی ساعت توجه داشته باشید و زیاد به دنبال مد روز نباشید زیرا ساعت شما باید بتواند چند سال استایل شما را پوشش دهد و با لباس های مختلف شما ست شود.

استفاده از لباس زیر ساده و جوراب متناسب با استایل

برای ساختن یک استایل رسمی خاص علاوه بر لباس‌هایی که نمایان است استفاده از لباس‌های زیر مناسب نیز می‌تواند بسیار با اهمیت باشد شما برای لباس زیر باید یک لباس نخی مناسب انتخاب کنید تا در آن راحت باشید و عرق نکنید.

همچنین در انتخاب جوراب می توانید خلاقیت بیشتری بخرج دهید و بعضا از جوراب های مردانه زیبا و فانتزی استفاده کنید البته به شرط اینکه رنگ جوراب متناسب با استایل شما باشد و آن را به هم نزند.

انتخاب کفش رسمی مناسب

شاید شما هم شنیده باشید که ظاهر و مرتبی یک آقا معمولاً با کفشی که می پوشد مورد قضاوت قرار می‌گیرد کفش شاید فضای زیادی از استایل شما را اشغال نکند اما می‌تواند تاثیر شگفت انگیزی بر روی مرتب و شیک بودن استایل شما داشته باشد.

در انتخاب کفش رسمی مردانه حتماً به رنگ آن و هارمونی رنگی که بین ست شما به وجود می‌آید دقت کافی را داشته باشید.

نکته بعدی در کفش رسمی مردانه مرتب بودن و تمیز بودن کفش است هرگز کفشهای کهنه و قدیمی را در استایل خود نگذارید اگر مجبورید که از یک کفش قدیمی در استایل خود استفاده کنید حتماً آن را واکس زده و مرتب کنید زیرا کفش کثیف و نامرتب اثرات بسیار مخربی بر استایل شما باقی خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *